Pořádání společenských akcí ve sportovním areálu Velké Losenice

V naší restauraci pravidelně pořádáme společenské akce, které mohou být doprovázeny živou hudební produkcí. Spolupracujeme s místními kapelami a umělci, kteří nabídnou kvalitní hudební program na úrovni. Ať už sháníte revival kapely, oldies nebo rock – od ABBY po ZZ Top, rádi Vám pomůžeme se zařízením živé produkce.

Pravidelně jsou u nás pořádány nejrůznější společenské a kulturní akce pro menší i větší skupiny. Hlavní výhodou našeho areálu je fakt, že umožňujeme skloubit hlavní program události se zábavou i sportovním vyžitím.

Kapacita reprezentativních prostor, které můžete využití pro svatby, kulturní akce, firemní akce rodinné oslavy a jiné sešlosti, je až 200 osob. Pro valnou většinu společenských a kulturních akcí je taková kapacita naprosto dostačující.

Jako další významnou výhodu vidí hosté skutečnost, že jsme schopni zařídit kompletní servis nejen v rámci cateringu, ale také v rámci výzdoby a pomoci s organizací a to i třeba na Vámi zvolené louce, v lese, kde připravíme party stan, stoly, elektřinu přes agregát a vše potřebné.

Mnohaleté zkušenosti s pořádáním kulturních akcí, společenských akcí, svateb a oslav Vám jsou plně k dispozici a věříme, že události uspořádané u nás budou mít přesně takovou tvář a atmosféru, jakou si představujete.

Svatby

Často jsme útočištěm pro pořádání svateb a svatebních hostin. Zázemí restaurace ve Velké Losenici na Kurtech umožňuje uspořádat jak komorní svatby, tak velké svatby až se dvěma stovkami osob. Zajistíme Vám dle dohody kompletní catering, který může být „konzervativnější“ i kreativnější. Jsme schopni uspořádat akci i na Vámi zvolené lokaci (např. les, louka atd.), kde připravíme stoly, stany a případně zajistíme elektřinu přes agragát. Hudební produkci, kde můžeme nabídnout jak doprovodnou kapelu svatebního večera, tak i revivalové kapely. Pomůžeme Vám s time management svatby, aby vše probíhalo tak, jak jste si to v ten nejdůležitější den vašeho dosavadního života naplánovali, a aby nevznikaly žádné komplikace.

Kulturní akce

Restaurace U Tenisových Kurtů je vhodná pro pořádání kulturní akcí jako jsou koncerty známých či méně známých písničkářů, kapel i zpěváků. Pro prezentace produktů kulturního světa nebo například pro besedy s hosty, kteří přijedou poctít svou přítomností návštěvníky. Můžete u nás uspořádat křest knih, vernisáž nebo promítání filmu.

Akci Vám pomůžeme uspořádat i na Vámi zvolené lokaci. Zajistíme kompletní catering, elektřinu, stoly, lavice, židle i party stan.

Vždy si zakládáme na tom, aby panovala jedinečná atmosféra, aby se hosté cítili co nejlépe a aby vše běželo jak po drátcích. Pomůžeme Vám zařídit vše potřebné, aby typ události odpovídajícím způsobem korespondoval s atmosférou kulturní akce, kterou budete pořádat.

Firemní akce

Ať už jste firma o 10 lidech, nebo střední firma o 150 zaměstnancích jsme pro Vás optimálním prostředím s potřebným zázemím pro uspořádání firemních akcí ve Velké Losenici. Disponujeme jak prostorem pro formální část firemní akce, tak pro neformální část, která může být okořeněna sportovním a hudebním vyžitím. Jsme schopni zajistit kompletní catering i v jiných prostorách či venku. kde připravíme stoly, stany a přivedeme elektřinu přes agregát.
Zapomeňte na nudné firemní akce, které jsou jen o prezentacích, školeních a jídle. Vneste do svých firemních akcí svěží vítr sportovních klání, nenucených konverzací a protančeného večeru. Samozřejmě i na tu formálnější část jsme špičkově připraveni. Školící a prezentační prostory Vám budou plně k dispozici.

Rodinné oslavy

Ať už slavíte výročí svatby, kulaté narozeniny nebo třeba první narozeniny své ratolesti, jsme ideálním prostředím pro uspořádání oslavy. Prostory lze vhodně uzpůsobit, aby odpovídali různorodosti hostů. Od dětského koutku, kde se zabaví ti nejmenší, přes bowlingovou dráhu, kde se zabaví teenageři, taneční parket, který ocení všichni, až po klidné místa pro konverzaci.
Zajistíme kvalitní catering dle vašich představ, hudební produkci i přípravu oslavy.

Besedy a schůze

Plánujete-li uspořádat besedu se zajímavou osobností nebo výroční schůzi spolku, jsme připraveni Vám připravit prostory Restaurace na Tenisových Kurtech ve Velké Losenici tak, aby se hosté cítili co nejlépe, řečníci a přednášející důstojně a patřičně. Zajistíme občerstvení, ozvučení akce i další vaše přání.

Catering

Jsme schopni uspořádat jakoukoliv akci na louce, v lese či zahradě bez energie. Zřídíme postavení party stanů včetně podlah, lavicí, židlí a stolů. Do tohoto prostoru potom přes agregáty zajistíme elektrický proud. osvícení, popř klimatizaci či vyhřívání. Dále zajistíme komplet rautový catering.

Terasa

K prostorám náleží také terasa, která je vybavena slunečníky, takže ani při parných a slunečných dnech se nebudete muset skrývat uvnitř. Venkovní prostory jsou často místem, kde si hosté chtějí v soukromí u dobré skleničky či doutníku popovídat. Přesně pro tyto účely a nejen pro ně, je Vám terasa k dispozici.

Kontakt

Telefon: +420 603 382 197
E-mail: wings39@seznam.cz

Velká Losenice 296